تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > استاندار قم با مدیر کل بازرسی هیئت عالی گزینش کشور ديدار كردند.


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم با مدیر کل بازرسی هیئت عالی گزینش کشور ديدار كردند.

استاندار قم در دیدار مدیر کل بازرسی هیأت عالی گزینش کشور بر ضرورت تخصص مداری و شایسته سالاری در گزینش متقاضیان مشاغل دولتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی استانداری قم با علی رورده مدیر کل بازرسی هیأت عالی گزینش کشور دیدار و گفتگو نمود.

استاندار قم با اشاره به اهمیت فعالیت هسته های گزینش در دستگاه های اجرایی استان، اظهار کرد: در طول سالیان فعالیت این نهاد در کشور تجربیات خوبی به دست آمده است.

صادقی روند جذب نیروی انسانی دستگاه های اجرایی را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: توجه به مسائل اساسی مد نظر در جایگاه شغلی مربوطه و تخصص متقاضیان از مباحث مهمی است که هسته های گزینش باید به آن توجه کنند.

وی با بیان ضرورت رفتار مناسب با متقاضیان جایگاه های شغلی و حفظ شأن اجتماعی ایشان، ادامه داد: باید در تأیید و یا رد افراد به گونه ای عمل شود تا شایستگی و صلاحیت فرد تنها در جایگاه مورد نظر بررسی شود و در مسیر آینده کاری افراد رد شده، خللی ایجاد نشود.

مدیر کل بازرسی هیأت عالی گزینش کشور نیز در ابتدای این دیدار با بیان گزارشی از فعالیت های هسته های گزینش در سطح کشور، عملکرد مناسب هسته های گزینش در استان قم را مطلوب دانست.

در پایان این دیدار نیز از سوی ریاست هیأت عالی گزینش کشور از استاندار قم تقدیر به عمل آمد.

 

 


٢١:١٢ - 1396/12/08    /    شماره : ١٥٥١١    /    تعداد نمایش : ٨٩


امتیازدهی

خروج
هسته گزينش

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد